• ساعت : ۰۶:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ 
یاری‌رسانی پتروشیمی شیراز به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد: امیدی دوباره برای خانواده‌ها
پتروشیمی شیراز در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود، با مشارکت در آزادی 220 زندانی جرایم غیرعمد، گامی ارزشمند در جهت حمایت از نیازمندان و تقویت بنیان خانواده‌ها برداشت.

220 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد استان فارس که شامل 212 نفر آقا و 8 خانم با همت خیرین و مشارکت‌ شرکت پتروشیمی شیراز، آزاد و به آغوش گرم خانواده‌های خود بازگشتند. این اقدام که در چارچوب شانزدهمین مرحله پویش نذر رهایی صورت گرفت، مرهمی بر زخم کهنه خانواده‌های این زندانیان بود و بار دیگر جلوه‌ای از نوعدوستی و همدلی مردم ایران را به نمایش گذاشت.

آزادی این زندانیان که در مجموع بیش از 800 میلیارد تومان بدهی داشتند، حاصل تلاش‌های ستاد دیه استان، رضایت 350 میلیارد تومانی شکات پرونده، ارائه تسهیلات بانکی، مساعدت آستان قدس رضوی، حرم مطهر شاهچراغ و کمک‌های خیرین از جمله شرکت پتروشیمی شیراز بود.

پتروشیمی شیراز در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود و در این اقدام خداپسندانه، با پرداخت مبلغ 5 میلیارد ریال زمینه آزادی تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد را فراهم کرد.

مهندس حیدرنیا، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز، در این خصوص اظهار داشت: "ما در شرکت پتروشیمی شیراز همواره در تلاشیم تا در کنار فعالیت‌های تولیدی و اقتصادی خود، به ایفای نقش موثر در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی نیز بپردازیم. آزادی زندانیان جرایم غیرعمد یکی از اقداماتی است که در این راستا انجام می‌دهیم و خوشحالیم که در این امر خداپسندانه سهمی داشته‌ایم." وی افزود: "امیدواریم با کمک و همت خیرین و نیکوکاران، شاهد آزادی هرچه بیشتر زندانیان جرایم غیرعمد و بازگشت آنها به آغوش خانواده‌هایشان باشیم." لازم به ذکر است که سال گذشته نیز با کمک خیرین، 660 زندانی مالی با مجموع بدهی 1700 میلیارد تومان از زندان‌های فارس آزاد شده بودند.

در حال حاضر 870 زندانی جرایم غیرعمد در زندان‌های استان فارس حضور دارند که با همت و کمک خیرین، امید به آزادی آنها نیز زنده خواهد ماند و به زودی 226 نفر دیگر از این زندانیان با کمک خیرین از جمله شرکت پتروشیمی شیراز به آغوش خانواده باز خواهند گشت.

این اقدام خداپسندانه شرکت پتروشیمی شیراز که در راستای عمل به تعهدات اجتماعی خود و کمک به نیازمندان و خانواده‌های زندانیان جرایم غیرعمد انجام شده، جای تقدیر و تحسین دارد.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0