• ساعت : ۱۶:۵۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۹/۰۷ 
next    /  2 prev
به منظور پیگیری آخرین روند پروژه‌های زیرساختی انجام شد

دادستان شهرستان مرودشت با همراهی رئیس اداره محیط زیست این شهرستان کوتاه از مجتمع پتروشیمی شیراز بازديد و در جریان آخرین پیشگیرانه مدت و اجرای پروژه های زیرساختی قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت پتروشیمی، اسماعیل سیاوش‌پور، دادستان محترم شهرستان مرودشت در جریان این بازدید، به بررسی موضوع تعیین تکلیف پسماندهای کلرید کلسیم و مدیریت موارد جانبی آنها در محیط زیست به ویژه از انتقال آن به رودخانه کرکره می‌پردازد. پرداختند و در این رابطه با مهندس احمدرضا حیدرنیا، شرکت سازنده پتروشیمی شیراز دیدار و گفت‌وگو کرد.

وی در حاشیه این دیدار عنوان کرد: به منظور اطلاع از چگونگی پیشبرد و وظایف محوله به مجموعه پتروشیمی شیراز و همچنین حسب درخواست‌ها و مطالب ساکنان بومی منطقه مرودشت و حومه این بازدید در دستور کار قرار گرفته است.

مهندس حیدرنیا مسئول محترم شرکت پتروشیمی شیراز نیز در این دیدار به تشریح انجام شده در دو حوزه مالی و فنی مربوط به حل چالش های انباشته در مجاورت رودخانه کر پرداخت و گفت: پتروشیمی شیراز در حال حاضر حاضر از نوین ترین فناوری های دانش بنیان برای کاهش آسیب است. زیست محیطی ناشی از پسماندها و آلایندگی های صنعتی به جای مانده از چند دهه فعالیت شرکت با حفظ رعایت صلاح و صرفه جویی در ساکنان بومی منطقه و بهبود کارآیی واحدهای شرکت، استفاده می‌.

بنابراین گزارش، در این بازدید دادستان مرودشت شیراز از مجتمع پتروشیمی بازدید و مدیر طرح‌ها و رئیس محیط زیست شرکت پتروشیمی شیراز نیز به تشریح محیط فنی و کارشناسی در حوزه زیست پرداختند.

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    6.1.7.0
    V6.1.7.0