چهارشنبه, 19 بهمن 1401
 • EN
 • ساعت : ۱۵:۳:۱۲
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۱۰/۲۸ 
تجلیل از بازنشستگاه دی ماه 1401 شركت پتروشیمی شیراز

شرکت پتروشیمی شیراز روز چهارشنبه  ۲۸ دی ماه سال 1401 در راستای ایفای نقش مسئولیت های اجتماعی و به منظور تجلیل از زحمات بی شائبه ای که کارکنان بازنشسته در طول دوران خدمت خود دراین شرکت  داشتند ، مراسمی را با حضور مهندس پورکیا مدیر مجتمع شرکت  پتروشیمی شیراز و جمعی از مدیران این شرکت  برگزار کرد.

در این مراسم مهندس پورکیا ضمن خیر مقدم به بازنشستگان  از خدمات آنها در طول دوران فعالیت شغلی و همچنین ایفای نقش ارزنده ای که برای اعتلای نام پتروشیمی شیراز به ارمغان گذاشتند ، تقدیر و تشکر کرد و در ادامه راه از خداوند متعال برای همگی سربلندی ، موفقیت و تندرستی مسئلت نمود.

در ادامه مدیران شرکت طی سخنانی جداگانه از زحمات خالصانه و صادقانه این همکاران تشکر کردند و خدمت این عزیزان را طی بیش از سی سال گذشته شایسته و قابل تقدیر دانستند و این خدمات را کاملا ثمربخش ارزیابی نمودند که نتیجه آن سالها باقی خواهد ماند. در ادامه همکاران بازنشسته  نیز طی صحبت‌هایی، ضمن آرزوی موفقیت و سلامتی برای حضار از تمامی همکاران طلب حلالیت نمودند.

درپایان این جلسه  با اهدای  گل و هدایا  از سالها تلاش بی شائبه و متعهدانه این همکاران قدردانی و تجلیل به عمل آورده شد و همکاران در پایان مراسم با گرفتن عکس یادگاری به ثبت لحظات به یاد ماندنی خود پرداختند .

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۴

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.14.0
  V5.7.14.0