پنج‌شنبه, 29 ارديبهشت 1401
 • EN
 • ساعت : ۲۳:۱۵:۴۱
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۲/۲۳ 
حضور شركت پتروشیمی شیراز در بیست و ششمین نمایشگاه نفت ، گاز ، پالایش و پتروشیمی

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل شركت پتروشيمي شيراز:

بیست‌وششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی روز جمعه ۲۳ اردیبهشت­ماه با شعار«نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی و صادرات جهانی» با حضور شركت پتروشيمي شيرازدر محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌ کار کرد.

در آیین افتتاحیه این نمایشگاه وزیر نفت و رئیس مجلس شورای اسلامی حضور داشتند و به ایراد سخنرانی پرداختند.

شركت پتروشيمي شيراز به عنوان اولين پتروشيمي كشور ضمن حضور در اين  نمایشگاه به معرفی آخرین اقدامات، دستاوردها و فعالیت‌های خود پرداخته است .

 در این نمایشگاه مدیران عامل و ارشد شرکت­های فعال در حوزه نفت،گاز و پتروشیمی از داخل و خارج کشور با حضور در غرفه شركت پتروشيمي شيراز با مديران و متخصصان اين شركت به گفت­و­گو و تبادل­ نظر پرداختند و بر همکاری­های بیشتر در این حوزه تاکید کردند. غرفه شركت پتروشيمي شيراز در اين نمايشگاه با استقبال گرم متخصصان و علاقه­مندان حاضر روبرو شد كه همين امر باعث شد تا اين شركت به عنوان يكي از فعال­ترين و موثر­ترين شركت­ها در اين رويداد بزرگ نمايشگاهي مطرح باشد.

نمایشگاه بین ­المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران به عنوان بزرگترین رخداد صنعتی و تجاری ایران در این حوزه كه سالانه با حضور جمع كثیری از شركت­های توانمند داخلی و خارجی در زمینه صنعت نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی برپا می گردد، فرصت بسیار مغتنمی است تا شركت­های فعال در این صنعت دستاوردها و محصولات خود را در معرض بازدید دست­اندركاران و متخصصان این صنعت قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضای بازارها و سمت­و­سوی رشد این صنعت، فعالیت­ها و نوآوری­های آتی خود را هدایت نمایند.

شركت پتروشيمي شيراز با حضور در این نمایشگاه از روز جمعه ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری به مدت ۴ روز از ساعت ۹صبح تا ۴ عصر در محل دائمی نمایشگاه­های بین‌المللی تهران پذیرای بازدید­کنندگان خواهد بود و آخرین خدمات و محصولات جدید خود را به نمایش خواهد گذاشت.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.14.0
  V5.7.14.0