پنج‌شنبه, 29 ارديبهشت 1401
 • EN
 • ساعت : ۱۸:۱۴:۴۳
 • تاريخ :
   ۱۴۰۱/۰۲/۱۱ 
پتروشیمی شیراز عنوان واحد نمونه برتر سی و سومین جشنواره امتنان از كارگران را به دست آورد

پتروشیمی شیراز عنوان واحد نمونه برتر سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران را به دست آورد و در آیینی از دست اندرکاران تولید در این واحد تولید محصولات پتروشیمی با حضور استاندار فارس تقدیر به عمل آمد.
به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیراز ، در لوح تقدیر دکتر محمد هادی ایمانیه خطاب به دکتر امین امرایی مدیر عامل پتروشیمی شیراز آمده است :  تلاش خالصانه و صادقانه شما آیینه وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد است که نشان از پشتکار وصف ناپذیر در امر اشتغال و تولید و اهتمام در راستای اجرای قوانین کار و توجه به امور رفاهی ، فرهنگی ، ایمنی و سلامت کارگران دارد و  به سرانجام مطلوب رسید.
در ادامه این تقدیر نامه آمده است : از میان واحدهای موفق و پرتلاش در سرزمین زرخیزمان توسط کمیته فنی و داوری سی و سومین جشنواره امتنان از کارگران ، گروه‌های کار و واحدهای نمونه به عنوان واحد نمونه استانی انتخاب گردیده اید که از تلا ش‌های ارزشمندتان  در راستای تحقق اهداف عالیه جامعه کار تقدیر به عمل می آید .
همچنین در تقدیر نامه دیگری استاندار فارس از جواد شورانگیز حقیقی که عنوان کارگر برتر و نمونه پتروشیمی شیراز در بخش صنعت استان فارس را به دست آورد تقدیر کرد.
جواد شورانگیز حقیقی از پتروشیمی شیراز از سوی کمیته ارزیابی و داوران سی و سومین جشنواره امتنان از گروه‌های کار واحدهای نمونه استانی عنوان برتر را به دست آورد.
دکتر امین امرایی مدیر عامل پتروشمی شیراز در آیین تقدیر از کارگران و سومین جشنواره امتنان از کارگران اظهار داشت : موفقیت های به دست آمده در پتروشیمی شیراز برآیند نگاه احترام به کارگران و اهمیت دادن به کارگر به عنوان بخشی از آموزه های دین مبین اسلام است که همه مدیران و مسوولان در پتروشیمی شیراز به آن پایبند هستند.
مدیر عامل پتروشمی شیراز  با بیان اینکه نگاه به کارگر باید توام با نگاهی باشد که کارگر کرامت دارد افزود:  برنامه ریزی ها در پتروشیمی شیراز در راستای آن است که هم به تامین نیازهای مادی کارگران توجه شود و هم به لحاظ معنوی فضایی فراهم شود تا حقوق کارگران رعایت گردد و خانواده آنان در آسایش باشند و شان و منزلت کارگر رعایت شود.
دکتر امرایی ادامه داد : پتروشیمی شیراز در سالی که گذشت بیش از 90 درصد افزایش فروش و بیش از 70 درصد افزایش سود داشته است که این دستاورد جز با تلاش و از خودگذشتگی کارگران زحمتکش میسر نمی شود ، پتروشیمی شیراز همچنین برای تکمیل زنجیره تولید و عرضه محضولات دستاوردهای مهمی را محقق کرد که از جمله آن تولید کیسه های پروپلین در منطقه ویژه اقتصادی شیراز است که با تلاش کارگران انجام شده است.
وی اضافه کرد : تنوع در تولید در محصولات پتروشیمی موضوعی است که در پتروشیمی شیراز دنبال شده و منجر به موفقیت کارگران این واحد تولیدی برای تداوم تولید و تعالی سازمان و تامین نیازهای جامعه بوده است. همت و مساعدت استاندار فارس برای حل مشکلات تولید و همراهی با تولید کنندگان و صنعتگران پتروشیمی در شیراز قابل ستایش است.
انتهای پیام

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.14.0
  V5.7.14.0