چهارشنبه, 17 آذر 1400
 • EN
 • ساعت : ۲۳:۴۵:۴۱
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۸/۲۰ 
    /  4
پتروشیمی شیراز میزبان اصحاب بسیج رسانه فارس در مجتمع فرهنگی شهدای پتروشیمی
مدیرعامل پتروشیمی شیراز دکتر امرائی در ضیافت میزبانی از خبرنگاران مطرح کرد: توسعه صنعتی کشور نیازمند بستری سازی و فرهنگسازی است

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز : دکتر امرائی در جمع اصحاب رسانه  با تاکید بر لزوم ایجاد ارتباط میان صنعت و رسانه، گفت: رسانه‌ها باید فارغ از تفسیرهای تک بعدی از پردازش خطی و یکجانبه مسائل خودداری کرده و در مسیر تقویت صنعت، تولید و در نهایت عدم وابستگی گام بردارند.

دکتر امین امرایی پنج‌شنبه ۲۰ آبان در حاشیه اردوی ورزشی تفریحی، خبرنگاران و عکاسان خبری که به همت بسیج رسانه فارس و به میزبانی شایسته پتروشیمی مرودشت، برگزار شد، با بیان اینکه توسعه صنعتی کشور نیازمند بستری سازی و فرهنگسازی است، گفت: این مهم از طریق رسانه‌های مستقل و بیان واقعیت‌ها محقق می‌شود.

او اضافه کرد: اگر رسانه به رسالت خود عمل کند و مردم را با واقعیت‌ها و دستاوردها آشنا کند، امید به آینده و اعتماد عمومی افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شیراز با بیان اینکه امروز دیگر مفهوم و مبانی قدرت دچار تغییر و تحولات اساسی شده و ما در عصر انقلاب ارتباطات و اطلاعات قرار داریم، گفت: امروز رسانه مهمترین رکن قدرت در این انقلاب ارتباطی است و استعمار نوین به موقع متوجه این نقش شده و از آن نهایت بهره برداری را کرده است.

 دکتر امرایی خاطرنشان کرد: امروز رسانه با قدرت و نفوذ بالا در جهت دهی به افکار عمومی تاثیر گذاشته و شکل دهنده ذائقه‌ها و تعریف نیازها متناسب با رویکردهای تعریفی است.

او در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری، گفت: در این بیانیه نقش رسانه‌ها در شکل دهی به روند توسعه تاکید شده و از جوانان خواسته شده در شکستن محاصره تبلیغاتی دشمن پیشگام شوند.

مدیرعامل مجتمع پتروشیمی شیراز ادامه داد: رویکرد رسانه‌های غربی با هدف تعرض رسانه‌ای، هجمه به کشورهایی است که به دنبال آزادیخواهی و استقلال طلبی هستند.

دکتر امرایی از رسانه‌ها خواست با حضور در متن و لایه‌های مختلف جامعه به ویژه حوزه صنعت و تولید و دستاوردهای به وجود آمده، واقعیت‌ها را به اطلاع مردم رسانده و در زمینه آگاهی بخشی گام بردارند.

بر اساس این گزارش شایان ذکر است این برنامه تفریحی به میزبانی شایسته پتروشیمی شیراز و هماهنگی بسیج رسانه فارس برگزار شد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.14.0
  V5.7.14.0