جمعه, 26 شهريور 1400
 • EN
 • ساعت : ۸:۴:۵۳
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ 
اجرای پروژه ی " تجهیز و راه اندازی كارگاه برق و ابزار دقیق مركز آموزش شركت پتروشیمی شیراز"

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیراز :

پروژه ی تجهیز و راه اندازی کارگاه برق و ابزار دقیق مرکز آموزش شرکت پتروشیمی شیراز به همت متخصصان شرکت با موفقیت راه اندازی شد.

بر اساس همین گزارش خانم مهندس نیک بخش مدیر آموزش شرکت در مورد راه اندازی این پروژه اظهار داشتند:  یکی از چالش هایی که همواره در اداره آموزش مورد طرح و بررسی قرار می گیرد این است که چگونه می توان بازدهی دوره های آموزشی را  به گونه ای افزایش داد که فراگیران پس از طی دوره بتوانند دانش دریافتی را به بهترین شکل و کمترین خطا در محیط کاری خود پیاده سازی کنند. بر همین اساس سال گذشته مرکز آموزش به درخواست امور محترم منابع انسانی و موافقت مدیریت محترم عامل، پروژه ی " تجهیز و راه اندازی کارگاه برق و ابزار دقیق مرکز آموزش شرکت پتروشیمی شیراز" را در دستور کار خود قرار داد. 

این پروژه طی 9 ماه با مدیریت جناب آقای مهندس خیراندیش (از افراد با سابقه مرکز آموزش پتروشیمی شیراز و از متخصصین حوزه ابزاردقیق) و با همت و تلاش بی‌وقفه گروه های تعمیراتی داخل مجتمع از جمله ابزار دقیق، برق، کارگاه مرکزی و فلزکاری، نجارخانه، اداره مهندسی، مکانیک و همچنین واحد تدارکات و انبارها، اداره خرید و دیگر قسمت های مجتمع تکمیل و به سرانجام رسید.

درحال حاضر  شرکت  پتروشیمی شیراز با بهره گیری از نیروهای کار آزموده اعم از مدیران ، مهندسان ، تکنسین ها ، استادکاران قادر به اجرای پروژه های نصب وراه اندازی در زمینه های برق، ابزار دقیق و کنترل می باشد . هدف این مجموعه ، استفاده بهینه از منابع انسانی وتجهیزات شرکت جهت نصب تجهیزات ، طبق اصول و استانداردهای مربوطه واصول تضمین کیفیت فراگیر می باشد.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0