جمعه, 26 شهريور 1400
 • EN
 • ساعت : ۱۲:۵۲:۴۳
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ 
دیدار تعدادی از مدیران شركت پتروشیمی شیراز با جانبازان قطع نخائی و تقدیر از همسران آنان

به گزارش روابط عمومي شركت پتروشيمي شيراز

تعدادي از مديران شركت پتروشيمي شيراز به نمايندگي از دكتر امرائي مدير عامل محترم شركت در راستاي مسئوليتهاي اجتماعي با جانبازان قطع نخائي و همسران آنان  در شيراز ديدار كردند .

اين ديدار همزمان با آغاز دهه اول محرم با حضور دكتر خيران مشاور مدير عامل ، آقاي  نجفي  رئيس روابط كار و مهندس جوانمردي رئيس روابط عمومي شركت پتروشيمي شيراز انجام گرفت و از زحمات همسران فداكار و زحمت كش جانبازان قطع نخائي تقدير شد.

بر اساس همين گزارش دكتر امرائي هم طي پيامي خطاب به همسران جانباز  اظهار داشتند:

صبر و بردباری همسران جانبازان ادامه فرهنگ عاشورایی و دنباله‌رو حرکت حضرت زینب(س) است که آن همه مصیبت را تحمل کرد. همسران جانبازان الگویی از صبر و استقامت هستند که نشان از ایمان و اعتقاد راسخ آنهاست و اگر زحمات حضرت زینب در کربلا نبود انقلاب اباعبدالله یقیناً ابتر می‌ماند و به دست ما نمی‌رسید. صبر و بردباری، ایمان قوی، اعتقاد راسخ و جوهره وجودی حضرت زینب(س) باعث شد که آن مصیبت‌ها و غم‌ها به زیبایی تبدیل شود.

دكتر امرائي با اشاره به تجلی برکات وجود شهدا، جانبازان و ایثارگران در کشور، افزود: سخت‌ترین جانبازان را افراد قطع‌نخاع تشکیل داده‏‌اند که پس از گذشت چند دهه از دوران جنگ هم‌چنان با سختی مواجه هستند.

همسران جانبازان قطع نخائي دارای مقام ارجمندی نزد خداوند هستند زيرا  هم در زمان جنگ رنج دوری از همسر را تحمل کرده اند و بعد از جنگ نیز وظیفه پرستاری از یادگاران 8 سال دفاع مقدس را بر عهده دارند.

امتیاز :  ۴.۵۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0