سه‌شنبه, 12 مرداد 1400
 • EN
 • ساعت : ۲۳:۱۷:۱۶
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ 
    /  3
دیدار نمایندگان شركت پتروشیمی شیراز با سفیر ایران در سوریه

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز : 
نمایندگان شرکت‌ های حاضر  در نمایشگاه نفت و گاز سوریه از جمله شرکت پتروشیمی شیراز با حضور در محل سفارت ایران در دمشق  با مهدی سبحانی سفیر کشورمان دیدار و گفت‌وگو کردند.
مهدی سبحانی در این دیدار با اشاره به سطح ممتاز روابط سیاسی ایران و سوریه  بر عزم کشورمان برای افزایش سطح روابط اقتصادی و ارتقای حجم مبادلات تجاری دو کشور تاکید کرد و گفت: زمینه مناسب کار و فعالیت برای شرکت های ایرانی در این کشور فراهم است.
هدف از این دیدار بررسی مسائل و مشکلات شرکت های حاضر در نمایشگاه نفت و گاز دمشق در خصوص صادرات به سوریه و همچنین معرفی دستاوردها، تولیدات و محصولات شرکت ها جهت فراهم نمودن بستری برای ارائه آنان بود. در این جلسه به نقد و بررسی  مشکلاتی در این حوزه پرداخته شد که مهمترین آنها  ، لجستیک در خصوص ارسال کالا به سوریه که سبب بالا رفتن قیمت تمام شده کالا می شود .بحث نقل و انتقالات مالی و ارائه ضمانت نامه های لازم که نیازمند ایجاد بانک مشترک و برقراری خط اعتباری می باشد مورد بررسی قرار گرفت و سفیر ایران اعلام کردند پیگیر مسائل و مشکلات هستند. 
شایان ذکر است شرکت پتروشیمی شیراز به عنوان یکی از نمایندگان کشورمان  در  نمایشگاه نفت و گاز سوریه  که با حضور کشور های روسیه ،بلاروس،عراق ،سوریه و ایران برگزار شد شرکت و حضور موفقی داشت .

امتیاز :  ۳.۲۹ |  مجموع :  ۷

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0