دوشنبه, 11 مرداد 1400
 • EN
 • ساعت : ۹:۴۱:۵۷
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۴/۱۸ 
    /  6
«نمایشگاه بین المللی نفت و گاز دمشق با حضور شركت پتروشیمی شیراز آغاز به كار كرد »

«نمایشگاه بین المللی نفت و گاز دمشق با حضور شرکت پتروشیمی شیراز آغاز به کار کرد »

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز 
 نمایشگاه بین المللی نفت و گاز دمشق  روز چهار شنبه با شرکت کشورهای عربی و غیرعربی ازجمله جمهوری اسلامی ایران و با حضور بسام طعمه وزیر نفت کشور سوریه در محل نمایشگاههای بین المللی دمشق به مدت چهار روز از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ تیرماه ۱۴۰۰ افتتاح شد.
بر اساس همین گزارش شرکت پتروشیمی شیراز یکی از نمایندگان جمهوری اسلامی ایران حضوری فعال در این نمایشگاه در کنار شرکت های بزرگ از کشورهای روسیه ،بلاروس ، عراق ،امارات و سوریه  دارد .
هدف از برگزاری این نمایشگاه ایجاد فرصت برای شرکتهای منطقه ای ، بین المللی و جهانی به منظور ورود و معرفی محصولات صادراتی کشور های مختلف از جمله ایران به بازار سوریه و همچنین ورود به  بازار   سرمایه گذاری در زمینه نفت و گاز در سوریه اعلام شده است .
 بازار سوریه یکی از بازارهای مهم و هدف صادرات ایران محسوب می‌شود که برگزاری نمایشگاه‌های اختصاصی و همچنین حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی این کشور نقش مهمی در معرفی توانمندی‌های کشور و برقراری ارتباط مستقیم میان تجار دو کشور و همچنین ارزیابی بازار سوریه توسط شرکت‌های ایرانی دارد که شرکت پتروشیمی شیراز به عنوان یکی از موفق ترین شرکت ها در امر تولید و صادرات می تواند نقش موثری را در این بازار ایفا کند .
به باور کارشناسان اقتصادی ، نمایشگاه امسال با توجه به افزایش تعداد شرکتهای نفتی و همچنین تاثیر سرمایه گذاری نفتی بر اقتصاد جهانی به ویژه در کشورهای جهان سوم که به مناطقی بسیار مهم برای جذب سرمایه های جهانی تبدیل شده اند، از اهمیت زیادی برخوردار است .
برگزاری نمایشگاه دمشق با توجه به شرکت شمار زیادی از شرکتهای و افزایش تمایل سرمایه گذاران خارجی برای ورود به بازار سوریه و سیاست اصلاحات اقتصادی دولت دمشق است .
این نمایشگاه که توسط شرکت نمایشگاههای سوریه برگزار می شود به علت دارابودن معیارهای لازم مورد تایید اتحادیه جهانی نمایشگاهها قرار دارد.

امتیاز :  ۴.۳۳ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0