چهارشنبه, 26 خرداد 1400
 • EN
 • ساعت : ۱۶:۷:۳۹
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ 
    /  2
در دو ماه نخست سال ۱۴۰۰ اتفاق افتاد
ثبت ركورد تولید محصولات پتروشیمی شیراز

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز:
رئيس روابط عمومي شیراز از ثبت رکوردهای متعدد در حوزه تولید محصولات این شرکت در دو ماه اول سال 1400 خبر داد و گفت: تولید دو ماه نخست سالجاری نسبت به مدت زمان مشابه سال قبل با 104.68 درصد رشد , افزایش قابل توجهي داشته است.
جوانمردي افزود:شركت پتروشيمي شيراز با تكيه بر منابع انساني ارزشمند خود ، همواره با تلاش بي وقفه و دلسوزانه هدف توليد محصولات باكيفيت را دنبال نموده و طي سالهاي متمادي بالاتر از ظرفيت اسمي محصولات خود را ارائه داده است .
رئيس روابط عمومي شيراز در ادامه افزود:بي شك سرمايه هاي انساني هر شركت موفق ، ارزشمند ترين دارايي آن محسوب مي گردد و توجه به اين سرمايه قطعا ضامن بقاء و افزايش بهره وري خواهد بود . وی ادامه داد:شرکت پتروشیمی شیراز به پشتوانه دانش فني پرسنل دلسوز و با برگزاری جلسات مداوم هماهنگی تولید و برنامه ریزی های دقیق و منسجم در راستای رفع تنگناهای تولید طي دو ماه نخست سال جاري در مقايسه با مدت زمان مشابه سال قبل توانست افزايش توليد قابل توجهي را محقق سازد. اين در حالي است كه زمان تعميرات اساسي واحد هاي مجتمع وارد سال پنجم شده و از طرفي تعويض كاتاليست هاي واحد نيز بواسطه راهبري مناسب و تعمير و نگهداري به موقع فراتر از زمان پيش بيني شده انجام خواهد شد كه اين موضوع علاوه بر صرفه جويي ، استمرار توليد را نيز در پي داشته است.
جوانمردي تصریح کرد:پتروشیمی شیراز به عنوان قدیمی ترین پتروشیمی کشور از سال ١٣٣٨ تأسیس و هم اکنون با بیش از شصت سال تجربه در تولید محصولات پتروشیمیایی و درک نیازهای آتی مشتریان ضمن تأکید بر توسعه و کیفیت محصولات نسبت به تأمین محصول و برآورده کردن انتظارات و نیاز ذینفعان بخصوص مشتریان اقدام کرده است.

امتیاز :  ۳.۱۷ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0