چهارشنبه, 26 خرداد 1400
 • EN
 • ساعت : ۹:۴۰:۴۹
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ 
    /  6
بازدید دكتر امرائی مدیرعامل شركت پتروشیمی شیراز از آسایشگاه جانبازان اعصاب و روان بیمارستان جنت شیراز

به گزارش روابط عمومي شركت پتروشيمي شيراز :
دكتر امرائي مدير عامل شركت پتروشيمي شيراز به همراه تعدادي از مديران اين شركت در راستاي مسئوليت هاي اجتماعي در روز سوم خرداد ماه مصادف با فتح خرمشهر در عمليات بيت المقدس و روز مقاومت ،ايثار و پيروزي، از آسايشگاه جانبازان اعصاب و روان بيمارستان جنت شيراز بازديد و با عزيزان جانباز ديدار و گفتگو كردند.
دكتر امرائي دراين دیدار طي سخناني مقارن بودن ايام آزادسازي خرمشهر و ديدار با عزيزان جانباز دفاع مقدس را به فال نيك گرفتند و با بیان اینکه دیدار با جانبازان مایه دلگرمی و یک افتخار بزرگ است ،پیشرفت در حوزه های مختلف، امنیت و آرامش در اقصی نقاط میهن ایران را مرهون جانفشانی و فداکاری های شهدا و ایثارگران دانستند، وی تصریح کرد: فرهنگ ایثار، شهادت، مجاهدت و حماسه در ایران اسلامی باید همیشه زنده بماند چراکه حفظ عزت و اقتدار کشور در گرو ترویج این فرهنگ است .
در این دیدار دكتر امرائي با حضور حجت السلام والمسلمين محمدي پور مديركل بنياد شهيد استان فارس و مسئولان بيمارستان جنت شيراز ضمن تجليل از صبر و استقامت  جانبازان دفاع مقدس و خانواده آنان چهاردستگاه تسويه هوابه ارزش 000ر000ر510 ريال  جهت استفاده جانبازان عزيز در اين آسايشگاه به آنان اهداء كردند.
حجت اسلام والمسلمين محمدي پور هم ضمن تشكر از دكتر امرائي با اهداء  لوح سپاس از تعهد اين شركت نسبت به انجام مسئولیت هاي اجتماعی تقدير و قدرداني كردند.

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0