چهارشنبه, 26 خرداد 1400
 • EN
 • ساعت : ۱۳:۲۶:۷
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ 
پیام تبریك دكتر امرائی مدیرعامل شركت پتروشیمی شیراز به مناسبت عید سعید فطر

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز :

مدیر عامل شرکت پتروشیمی شیراز در پیامی ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات همه مؤمنان در ماه پر فضیلت رمضان، فرا رسیدن عید سعید فطر را به کارکنان زحمتکش این شرکت تبریک گفت.

 در پیام دکتر امرائی آمده است:  حمد و سپاس بیکران پروردگار عالم را که توفیق حضور دوباره در ضیافت الله و درک این ماه عظیم و بهره مندی از  نعمات آن را نصیب ما نمود و خوشا به حال  آنان که باران رحمتش بر کویر دل هایشان نشست و جرعه ای از زلال معرفتش نوشیدند و سیراب شدند زیرا همان گونه که طبیعت با بهار جان تازه می گیرد، بهار معنویت نیز با رمضان احیا می شود.

اگر چه امسال به دلیل شرایط ویژه ناشی از شیوع ویروس کرونا و لزوم رعایت بهداشت و سلامت جامعه شاهد برگزاری متفاوت  نماز پر شکوه عید فطر بودیم اما از خداوند منان مسئلت می نمایم تا به برکت  این عید و دعای أسْئَلُک بِحَقِّ هَذَا الْیوْمِ با دفع این بیماری به همه انسان ها خاصه مجاهدان جبهه سلامت و هموطنان  و کارکنان عزیز شرکت سلامتی و طول عمر با عزت عطا فرماید.

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات، فرا رسیدن عید سعید فطر را به خانواده بزرگ صنعت نفت به ویژه  همکاران بزرگوارم در شرکت پتروشیمی شیراز تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم به فضل خدا و استفاده از برکات این ضیافت الهی در جهت تحقق اهداف شرکت و اعتلای کشور بیش از پیش کوشا باشیم.
 التماس دعا

امتیاز :  ۳.۴۰ |  مجموع :  ۵

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0