پنج‌شنبه, 16 ارديبهشت 1400
 • EN
 • ساعت : ۱۰:۱۸:۱۷
 • تاريخ :
   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ 
    /  5
برگزاری نشست و هم اندیشی مدیران شركت پتروشیمی شیراز با حضور دكتر خالو رئیس بخش آی سی یو بیمارستان علی اصغر (ع)

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز:

جلسه و نشست هم اندیشی مقابله با ویروس کرونا در شرکت پتروشیمی شیراز با حضور دکتر خالو رئیس بخش آی سی یو بیمارستان علی اصغر (ع) شیراز و مدیران  شرکت پتروشیمی شیراز  در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد.

هدف از برگزاری این جلسه  ارائه راهکارها و پیشنهادها جهت مقابله و پیشگیری هر چه بهتر با ویروس کرونا بود که  این شرکت بتواند  در راستای کنترل و مقابله با موج چهارم کرونا بویژه در این شرایط خاص که جان کارکنان و خانواده آنان در خطر است و هر روز شاهد رشد روز افزون مبتلایان هستیم بتواند آگاهی و مشارکت کارکنان   را در سطح وسیعی بالا برده و ارتقا دهد.

دکتر خالو در این جلسه طی سخنانی اظهار داشتند:

موج چهارم کرونا که اکنون در برخی مناطق کشور شروع شده بسیار خطرناک‌تر از موج های قبلی است،که این مسئله باید جدی گرفته شود ،کشور ما گرچه در ارتباط با تهیه و توزیع واکسن کرونا به دلایل مختلف از برخی کشور ها عقب تر می باشد و روند آن به کندی پیش می رود اما در بحث درمان از خیلی کشورها جلو تر هستیم ،وی در ادامه افزود :مردم رعایت بیش از پیش پروتکل های بهداشتی را در دستور کار داشته باشند و باید این مسئله را جدی تر بگیرند این بیماری بدترین نوع بیماری بوده که در طول ۳۰سال خدمتم دیده ام که با راهکار و مدیریت آگاهانه می توان با آن مقابله کرد.

وی با اشاره به اینکه مردم  در صورت مشاهده اولین علائم که شبیه به آنفولانزا و سرماخوردگی است در همان روز اول به پزشک و مراکز درمانی مراجعه کنند تا در صورت ابتلا به ویروس و مشخص شدن آن از انتقال  به دیگران جلوگیری و مراحل درمان را هر چه سریعتر طي نمايند.

دکتر خالو در این جلسه با ارایه پیشنهاداتی به مدیران شرکت با توجه به حجم بالای نیروی انسانی راهکارهایی در پیشگیری در مقابل این ویروس و رسیدگی هر چه بهتر به مبتلایان بدون اتلاف زمان جلسه را به پایان رساند.

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0