سه‌شنبه, 7 بهمن 1399
 • EN
 • ساعت : ۲۱:۵۶:۴۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ 
    /  2
بار ديگر فرزند يكي از كاركنان شركت افتخار جهاني كسب كرد
مهتاب نبوی، پاراتكواندو كارایرانی قهرمان جهان شد

به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز :
سیده مهتاب نبوی بانوی پاراتکواندوکار کشورمان فرزند یکی از پرسنل خدوم و زحمت کش شرکت پتروشیمی شیراز ، در رقابت‌های جهانی که در رشته پومسه (اجرای حرکات نمایشی) در کشور بلژیک و به صورت آنلاین برگزار شد، در رده نخست جهان قرار گرفت.
 این رقابت‌ها در ۲ رده سنی برگزار شد که در رده بالای ۱۸ سال سیده مهتاب نبوی توانست مقام نخست را کسب کند و قهرمان جهان شود.
بر اساس همین گزارش مهندس قنبریان مدیرعامل  شرکت پتروشیمی شیراز با صدور پیامی از طرف خود و دیگر کارکنان شرکت کسب مدال طلای سیده مهتاب نبوی  در رقابت های جهانی پاراتکواندو بلژیک را تبریک گفت .
در این پیام آمده است: «طنین انداز شدن سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی پاراتکواندو بلژیک و کسب مدال طلای کاروان ایران توسط بانوی افتخارآفرین استان فارس سیده مهتاب نبوی یکی از مسرت بخش ترین رخداد های ورزشی برای ایران اسلامی و خطه قهرمان پرور فارس بود.
این اتفاق غرور آفرین را به این بانوی قهرمان،خانواده ی بزرگوار نبوی وجامعه ورزش فارس تبریک عرض می نمایم»
این بانوی قهرمان نویسنده و دارای معلولیت می باشد که افتخارهای زیادی در کارنامه خود دارد  هم اینک با وجود شیوع بیماری کرونا تمرینات خود را زیر نظر مربیان تیم ملی در منزل خود دنبال می‌کند و در حال حاضر هم در ترم هفتم رشته زیست شناسی سلولی و مولکولی در دانشگاه شیراز مشغول به تحصیل می باشد.
مهتاب نبوی که نویسنده ۲ کتاب با عنوان‌های "در نگاه مهتاب" و "تا بی نهایت" است، قصد دارد سومین کتابش را هم منتشر کند.
سیده مهتاب نبوی که در سال ۱۳۷۷در شیراز تولد یافت، تکواندو را از ۹ سالگی آغاز کرد و در سال ۲۰۱۹ در رقابت‌هایی که به میزبانی کشور ترکیه برگزار شد، مدال ارزشمند طلای جهان را در وزن منهای ۵۸ بر گردن آویخت.
او همچنین در رقابت‌های پارا آسیایی ۲۰۱۸ که در شهر هوشیمینه کشور ویتنام برگزار شد،یک نشان طلا و یک برنز کسب کرد و افزون بر این چندین مدال رنگارنگ مسابقه‌های بین‌المللی و داخلی را در کارنامه دارد

امتیاز :  ۴.۵۶ |  مجموع :  ۹

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0