دوشنبه, 31 شهريور 1399
 • EN
 • ساعت : ۱۳:۱۳:۱۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ 
بازدید رئیس كل دادگستری استان فارس از پتروشیمی شیراز

به گزارش روابط عمومي پتروشيمي شيراز رئیس کل دادگستری استان فارس از پتروشيمي شيراز بازديد و با مهندس قنبريان ديدار و گفتگو كردند .

 حجت السلام و المسلمين  سيد كاظم موسوي رئيس دادگستري فارس در سخناني گفت: پتروشیمی شيراز می‌تواند در رونق تولید و اشتغال جوانان با تحقق شعار امسال در استان نقش مهمی را ایفا کند.

رئیس کل دادگستری استان فارس در راستای تأکیدات ریاست قوه قضائیه مبنی بر حمایت از تولیدملي ، بررسي و رفع مشكلات توليدكنندگان فارس ، با سفر به حوزه قضايي شهرستان مرودشت از پتروشيمي شيراز بازديد كرد.

وي در دیدار از پتروشیمی شيراز با اشاره به حفظ و صیانت ظرفیت‌های تولیدی استان در راستای توسعه آن،گفت: پتروشیمی شيراز  با داشتن سابقه ۶۰ ساله در دورانی که کشور درگیر جنگ اقتصادی و تحریم‌های ظالمانه دشمن است می‌تواند در رونق تولید، اشتغال جوانان و تحقق شعار سال در استان نقش مهمی را ایفا کند.

موسوی با اشاره به اینکه در راستای بررسی مشکلات مطرح شده در پتروشیمیشيراز و موارد زیست محیطی لازم بود دیدار میدانی از اين شركت انجام شود، بیان کرد: وجود این واحد صنعتی ظرفیت قابل توجهی برای استان محسوب می‌شود که این امر ضرورت توجه مسئولان استان به مشکلات این واحد تولیدی را بیشتر می کند.

امتیاز :  ۳.۱۷ |  مجموع :  ۶

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.9.0
  V5.7.9.0