سه‌شنبه, 7 بهمن 1399
 • EN
 • ساعت : ۱۱:۵۶:۳۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۳/۱۳ 
بازدید دكتر محمدی معاون وزیر نفت از شركت پتروشیمی شیراز

به گزارش روابط عمومي پتروشيمي شيراز : مهندس محمدي معاون وزير نفت و مدير عامل شركت ملي صنايع پتروشيمي   و هيات همراه روز سه شنبه13خرداد99 از نخستين پتروشيمي ايران بازديد و با مهندس عبدالرحيم قنبريان مديرعامل شركت پتروشيمي شيرازو ديگر مديران اين شركت ديدارو گفتگو كردند.

در اين نشست مهندس قنبريان ضمن معرفی شركت ، به گزارشي از  فعاليتها و دستاوردهای به دست آمده در شركت پتروشيمي اشاره نمودند و گفتند اين شركت هميشه رسالت خود را توسعه داده وهمواره در رده اولین ها و برترین هاي صنعت پتروشيمي بوده است.

در ادامه مهندس محمدي هم در سخناني ضمن قدر داني از زحمات مديريت و كاركنان شركت پتروشيمي شيراز يادآوري كردند مجتمع پتروشيمي شيراز بيانگر تاريخچه صنعت پتروشيمي در ايران است و نقش مهمي در صنايع كشور دارد . ايشان با توجه به پيشنهاد مهندس قنبريان براي  احداث موزه در واحدهاي منطقه يك پتروشيمي شيراز كه از رده خارج شدند ضمن استقبال از آن گفتند: برنامه ريزي در اين زمينه خواهيم داشت تا بتوانيم اقدامات عملي براي ايجاد موزه پتروشيمي با كمك و همكاري كاركنان اين شركت و ديگرشركتها داشته باشيم تا در آينده نزديك شاهد بازگشايي اين موزه و آمادگي آن براي پذيرايي از علاقه مندان و گردشگران صنعتي و غيرصنعتي باشيم.

لازم به يادآوري است، تاريخچه پتروشيمي شيراز به اواخر دهه 1330 خورشيدي بازمي گردد. كلنگ زني اين مجتمع در سال 1338 آغاز شده و در سال 1341 با نام كارخانه كود شيمايي شيراز به بهره برداري رسيده است.

امتیاز :  ۳.۶۷ |  مجموع :  ۳

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.13.0
  V5.7.13.0