دوشنبه, 31 شهريور 1399
 • EN
 • ساعت : ۷:۲۲:۳۱
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۲/۲۸ 
دیدار مدیرعامل پتروشیمی شیراز با كاركنان روابط عمومی در روز ارتباطات

مديرعامل شركت پتروشيمي شيراز به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی با مدیر و کارکنان دفتر روابط عمومی دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی شركت پتروشيمي شيراز مهندس قنبريان ضمن گرامی داشت روز ارتباطات و روابط عمومی، حوزه فعالیت های این دو مجموعه را مهم دانست و اظهار داشت: در حال حاضر و با تمام تغییراتی که در حوزه فناوری اطلاعات و راه های ارتباط گیری با مخاطبان ایجاد شده است، نیاز به رشد در فعالیت های این دو مجموعه بیش از پیش احساس می شود.

وی نقش کارکنان روابط عمومی را در پیشبرد اهداف و برنامه های شركت را با اهميت توصیف کرد و افزود: روابط‌عمومی به عنوان رکن اساسی نظام ارتباطی و اطلاع رسانی، نقش تعیین کننده‌ای در افزایش آگاهی‌‌های كاركنان ، فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی برعهده دارد .

مهندس قنبريان  آگاهی کامل و همسو شدن همکاران روابط عمومی با تغییر و تحولات پیش روی شرکت به سمت راهكارهاي جديد را مورد تاکید قرار داد .

آقاي جوانمردي مدير روابط عمومي شركت هم به بيان گزارشي از فعاليتهاي روابط عمومي در سال 1398و فعاليت هاي پيش رو در سال 1399 پرداختند.در پايان اين جلسه مدير عامل از زحمات كاركنان روابط عمومي شركت تشكر و قدرداني كردند.

 

امتیاز :  ۵.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.7.9.0
  V5.7.9.0