سه‌شنبه, 26 شهريور 1398
 • EN
 • ساعت : ۱۰:۴۰:۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۸/۰۵/۲۸ 
برگزاری مراسم جشن عید غدیر و تقدیر از بازنشستگان سال 97 در پتروشیمی شیراز

به گزارش روابط عمومي شركت پتروشيمي شيراز مراسم تقدير از بازنشستگان و پيشكسوتان سال 1397 شركت پتروشيمي شيراز روز چهارشنبه28 مردادماه 1398 همزمان با عيد غدير در فضاي سرشار از شادي و صميميت با حضوركاركنان ،  بازنشستگان و خانواده محترم آنان برگزار گرديد .

براساس اين گزارش آقاي مهندس قنبريان مدیر عامل شركت پتروشيمي شيراز ضمن تبريك عيد بزرگ غدير  به كاركنان بخصوص پيشكسوتان و خانواده محترم آنان خير مقدم و خوش آمد گفتند و از آنان جهت قبول دعوت و حضور در مراسم تشكر و قدرداني نمودند . آقاي مهندس قنبريان  در سخنان خود اظهار داشتند : به لطف خدا توانستيم مجمع بسيار خوبي را براي پتروشيمي شيراز داشته باشيم و اين گزارش من هست به همه همكاران ، كه پس از سالها توانستيم مجتمع را برگردانيم به مسير اصلي خود كه اين انتظار مي رفت تا به افتخارات شركت تداوم بخشيم . اين افتخارات با زحمات كاركنان و حمايت خانواده هاي محترم آنان و تحمل سختي ها در طول بيش از سي سال خدمت حاصل شده است و امروز در محضر شما به اين موفقيت هاي بزرگ افتخار مي نماييم .

در ادامه اين مراسم برنامه هاي متنوع از جمله موسيقي ، طنز ، مسابقه  و خاطره گويي اجرا شد و  در پايان با اعطاي لوح تقدير از زحمات پيشكسوتان تقدير بعمل آمد و با اقامه نماز و صرف ناهار و ثبت عكس يادگاري مراسم پايان يافت.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.3.6.0
  V5.3.6.0