سه‌شنبه, 4 تير 1398
 • EN
 • ساعت : ۱۴:۵:۱۸
 • تاريخ :
   ۱۳۹۷/۱۰/۱۲ 
    /  4
جلسه هم اندیشی و توسعه همكاری ستاد ویژه فناوری نانو ریاست جمهوری و پتروشیمی شیراز

به گزارش مرکز پژوهش و فناوری شرکت سهامی پتروشیمی شیراز ، جلسه هم اندیشی  و توسعه همکاری ستاد ویژه فناوری نانو ریاست جمهوری و پتروشیمی شیراز در روز چهارشنبه مورخ 97/10/12 انجام و در این بازدید آقای دکتر علوی نسبت به معرفی و تاریخچه ای از فعالیت های ستاد ویژه توسعه فناوری نانو که زیر مجموعه ای از معاونت علم و فناوری ریاست جمهوری میباشد پرداخته و در ادامه آقای مهندس عباسی نماینده شرکت شمیم شریف ارایه ای درباره فعالیتهای این شرکت در زمینه روش های تصفیه آب به وسیله دستگاه های انعقاد و شناور سازی الکتریکی (ECF) و دستگاه ازون ساز داشتند. آقای دکتر بابالو نماینده شرکت دانش پژوهان صنعت نانو نیز توضیحاتی درباره ساختار غشاء های  سرامیکی نانو و روش تصفیه پساب به کمک این غشاء ها ارائه نمودند.

در ادامه آقایان مهندس ده بزرگی و رستگاریان ضمن تشکر ، خواستار تعامل بیشتر بین ستاد و پتروشیمی شیراز شدند و ابراز امیدواری نمودند که این ستاد بتواند در جهت نسب پایلوت و در نهایت تصفیه پساب های مجتمع اقدامات عملی و گامهای موثری بردارد .

براساس این گزارش ، از واحد آب شركت بازدید به عمل آمد و سپس جلسه ی فنی در محل ساختمان مرکز پژوهش و فناوری با حضور نمایندگان امور بهره برداری، خدمات فنی و مرکز پژوهش برگزار و تصمیم مقتضي اتخاذ گردید.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

  نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

  تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

  .:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

  5.3.6.0
  V5.3.6.0