چهارشنبه, 1 خرداد 1398
  • EN
    /  6
عنوان : برگزاری دوره اظهارنامه نویسی
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۰۹ 
ساعت : ۶:۳۹:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش برنامه ریزی و اطلاعات مدیریت دوره اظهارنامه نویسی به سبک جدید و با حضور رهبران و دبیران تیم های تعالی يكشنبه و دوشنبه 8 و 9 ارديبهشت 1398 توسط آقای مهندس باقری سرارزیاب اروپایی جایزه  EFQM  و مدرس دوره برگزار گرديد.

آقای مهندس قنبریان مدیرعامل و رهبر تعالی شرکت در ابتدای دوره ضمن خوشامدگویی به رهبران و دبیران تیم های تعالی اظهار داشت شرکت پتروشیمی شیراز با اتخاذ رویکرد تعالی بخش همواره سرآمد شرکتهای صنعت نفت بوده و هست. ایشان شصتمین سال تاسیس شرکت را یادآور شد و اظهار داشتند پتروشیمی شیراز با اتخاذ رویکردهای توسعه ای و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تولید حداکثری و با کیفیت و رعایت اصول ایمنی و زیست محیطی، با عنایت حق تعالی و تلاش کارکنان فنی و تخصصی یکی از شرکتهای برتر صنعت نفت و فارس می باشد.

آقای مهندس قنبریان، با تبیین راه تعالی شرکت اظهار داشتند ، دو سال پیش در ارزیابی جایزه سرآمدی و بهبود مستمر صنعت نفت شرکت و گزارش بازخورد فرآيند ارزیابی منتج به تعریف پروژه های بهبود گرديد، در همين راستا و بمنظور بررسی اثر بخشی اجرای برنامه های بهبود و عملکرد سازمان در مسیر تعالی ، انشاء ا... امسال در فرآیند ارزیابی يكي از جوايز داخلي يا خارجي شرکت خواهیم نمود .بازگشت                   
 

شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

.:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0