چهارشنبه, 1 خرداد 1398
  • EN
عنوان : گردهمایی مدیران تعالی شركتهای پتروشیمی و همكار در پتروشیمی شیراز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۹ 
ساعت : ۱۵:۳۴:۴۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

براساس گزارش مدیریت برنامه ریزی و اطلاعات مدیریت، گردهمایی مدیران تعالی شرکتهای پتروشیمی و همکار روز چهارشنبه ۸ اسفند به میزبانی پتروشیمی شیراز برگزار گردید .

گردهمایی ساعت ۹ با کلام ا... مجید، سرود جمهوری اسلامی ایران و پخش صلوات خاص احمد بن موسی شاهچراغ و کلیپ سخنان مقام معظم رهبری با موضوع تولید آغاز گردید.

در ادامه آقای مهندس قنبریان مدیر عامل شرکت پتروشیمی شیراز، به رئیس شورای سیاست گذاری و دبیرجایزه و همچنین به مدیران تعالی شرکتهای پتروشیمی و همکار خوش آمد گفتند.

آقای قنبریان اظهار داشتند: پتروشیمی شیراز در حیات ۵۵ سال تولید خود از سال ۱۳۴۲، همواره توسعه و تعالی را مدنظر قرار داده و در هر دهه، واحدهای جدیدی را به مدار تولید آورده است و در سال ۱۳۹۵ با بهره برداری از طرح عظیم آمونیاک و اوره سوم، ظرفیت شرکت به ۳ میلیون ۳۰۰ هزار تن افزایش یافته است.

ایشان اظهار داشتند شرکت پتروشیمی شیراز،  همواره با تعریف و انجام برنامه های بهبود متنوع، مسیر تعالی را پیموده است و بعنوان اولین پتروشیمی ایران، با تکیه بر دانش و تجربه کارکنان متخصص، بالنده و سرآمد و پویا می باشد.

در ادامه اظهار نمودند ما بر این عقیده هستیم که فرآیند ارزیابی منتج به برنامه بهبود می شود و شرکت با تعیین اولویت اجرای برنامه ها، تاکید بر اجرای موثر پروژه ها دارد و دو سال یکبار در فرآیند ارزیابی حضور می یابد.

ایشان با بیان، مصداق  عدم رعایت اصول تغذیه و فقط  کنترل وزن روزانه یا هفتگی، اظهار داشتند ما پس از کنترل وزن، برنامه های سلامتی را با مشورت کارشناس تنظیم و آنرا انجام و در زمان مقرر پایش و کنترل می نماییم. 

براساس این گزارش آقای مهندس بساق زاده رئیس شورای سیاست گذاری جایزه تعالی صنعت پتروشیمی و مدیر طرح های شرکت ملی صنایع پتروشیمی به ایراد سخن پرداختند و ضمن مرور شش دهه حیات پتروشیمی کشور، که از پتروشیمی شیراز آغاز گردیده است، اظهار داشتند صنعت عظیم پتروشیمی همکنون با توسعه کمی و جغرافیایی در تمام کشور و تولید محصولات متنوع ، نقش مهمی در اقتصاد کشور ایفا می نماید.

در ادامه کارشناسان تعالی پتروشیمی های شیراز ، رازی، خراسان و مروارید پروژه های بهبود منتخب خود را ارائه نمودند.بازگشت                   
 

شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

.:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0