چهارشنبه, 1 خرداد 1398
  • EN
عنوان : برگزاری همایش روز مهندس
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۰۸ 
ساعت : ۱۷:۵۳:۱۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

روز دوشنبه 6 اسفند همایش روز مهندس در تالارآزادی با حضور خانواده معظم شهدا،اعضای شورای مرکزی سازمان و مهندسان بسیجی برگزار شد. در ابتدای این مراسم مهندس فنایی مسئول سازمان بسیج مهندسین ضمن عرض خوش آمدگویی اولویت های سازمان در سال 98 را آموزش هدفمند ومهارت محور،برگزاری سمینارهای کارآفرینی و راه اندازی کسب وکارهای نوپا و اشتغال بیان نمودند.

سپس مهندس غفرانی از فعالان صنعتی راجع به شرایط کشور و وجود مسئله و نه مشکل سخنرانی نمودند.

سخنران بعدی مراسم ،دکتر زراعت پیشه از اساتید بسیجی دانشگاه بودند که در خصوص نقش معماری ونمای شهری در هویت بخشی به جوامع و همچنین راههای برون رفت از بیکاری مهندسان سخنرانی خود را ایراد نمودند.

باتوجه به اهمیت راه اندازی کسب وکارهای نوپا ،سید ایمان قصر فخری مهمان بعدی مراسم بودند که در خصوص نحوه راه اندازی کسب و کار و موفقیت ها وشکست ها مطالب جذابی بیان نمودند. جمله کلیدی سخنان ایشان با توجه به شکستها و افت و خیز در مسیر کسب و کار خود عبارت بود :"موفقیت، صبوری و سخت کوشی می خواهد."

با حضور سرهنگ کوشکی معاون هماهنگ کننده سپاه فجر فارس در خصوص به بن بست رسیدن نظرات تئورسین های آمریکایی در خصوص براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی و تکیه بر ظرفیت بسیج مهندسین جهت حل مشکلات اقتصادی کشور به ایراد سخنرانی پرداختند.

پایان بخش این مراسم تقدیر از خانواده مهندس شهید پرهیزگار و گروههای جهادی و کانون های برتر و مهندسان فعال در حوزه فرهنگ و...بود.

آقای مهندس قنبریان مدیر عامل شرکت پتروشیمی شیراز و فرمانده حوزه فرعی بسیج شهدای پتروشیمی شیراز و مسئول کانون بسیج مهندسین پتروشیمی لوح تقدیر دریافت نمود .بازگشت                   
 

شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

.:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0