شنبه, 29 دی 1397
  • EN
    /  6
عنوان : حضور پتروشیمی شیراز با محصول جدید UAN در سومین نمایشگاه بین المللی باغبانی
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۶/۰۷ 
ساعت : ۱۱:۵۸:۲۸

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومي پتروشيمي شيراز : سومین نمایشگاه بین المللی باغبانی، نهاده ها، گلخانه، گیاهان دارویی، ماشین آلات و صنایع وابسته امروز با حضور مهندس طهماسبي معاون وزیر جهاد کشاورزی ، دكتر بني عامري مشاور معاون وزير در امور باغباني و تنی چند از مسئولان اجرایی در بوستان گفتگو افتتاح شد.

پتروشيمي شيراز به عنوان برترين توليد كننده و صادر كننده فارس در زمينه توليد انواع  كود هاي شيميايي از جمله اوره، نيترات و ... ضمن شركت در اين نمايشگاه  جديدترين دستاورد خود كه كود مايع ازته UAN  مي باشد را به معرض نمايش گذاشته است و اطلاعاتي را در اين زمينه در اختيار مراجعه كنندگان قرار مي دهد .

كود مايع ازته UAN توليدي اين شركت داراي منافع و مزاياي متعددي نظير قابليت جذب بهتر در زمين هاي كشاورزي، وجود همزمان نيتروژن به دو فرم آمونياكي و نيتراتي، ايمني كامل در حمل و نقل و انبار داري، ضايعات كمتر، ضريب شوري پايين تر، امكان پذيري افزودن سموم كشاورزي و ساير ريز مغذي ها و استفاده از زير ساخت هاي آبياري قطره اي جهت توزيع در زمين و همچنين مزيت رقابتي بهتر جهت استفاده در شرايط خشكسالي مي باشد.

سومین نمایشگاه بین المللی باغبانی در فضایی به وسعت ۳۵۰۰ متر مربع در محل دائمی  نمایشگاه های  شهرداری  تهران (بوستان گفتگو) از ساعت ۹ صبح  تا ۵  بعد از ظهر  آماده  بازديد علاقه مندان مي باشد . افزون بر ۷۰ شرکت داخلی و خارجی با حضور در سالنهای تهران، گلستان و پردیس این نمایشگاه اقدام به حضور و معرفی تکنولوژی‌ها و دستاورد‌های خود در زمینه باغبانی و ... كرده اند.بازگشت                   
 

شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

.:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0