شنبه, 3 فروردين 1398
  • EN
عنوان : مراسم تقدیر از بازنشستگان و پیشكسوتان سال 1396 شركت پتروشیمی شیراز
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۵/۰۳ 
ساعت : ۶:۴۹:۵۷

امتیاز :  ۳.۰۰ |  مجموع :  ۲

به گزارش روابط عمومي شركت پتروشيمي شيراز مراسم تقدير از بازنشستگان و پيشكسوتان سال 1396 شركت پتروشيمي شيراز روز چهارشنبه3 مردادماه 1397 در سالروز ولادت با سعادت امام  رأفت و مهرباني امام رضا عليه السلام در فضاي سرشار از شادي و صميميت با حضور بازنشستگان و خانواده محترم آنان برگزار گرديد .

براساس اين گزارش آقاي مهندس قنبريان مدیر عامل شركت پتروشيمي شيراز سالروز ولادت امام هشتم ، آقا علي بن موسي الرضا (ع) را تبريك و سپس به پيشكسوتان و خانواده محترم آنان خير مقدم و خوش آمد گفتند و از آنان جهت قبول دعوت و حضور در مراسم تشكر و قدرداني نمودند . آقاي مهندس قنبريان  در سخنان خود اظهار داشتند : شركت پتروشيمي شيراز برترين شركت در سطح شركتهاي زير مجموعه وزارت نفت به عنوان بهترين عملكرد نسبت به ساليان قبل معرفي شد ،  اين افتخارات با زحمات كاركنان و حمايت خانواده هاي محترم آنان و تحمل سختي ها در طول بيش از سي سال خدمت حاصل شده است و امروز در محضر شما به اين موفقيت هاي بزرگ افتخار مي نماييم .

در ادامه اين مراسم برنامه هاي متنوع از جمله موسيقي ، طنز ، مسابقه  و خاطره گويي اجرا شد و  در پايان با اعطاي لوح تقدير از زحمات پيشكسوتان تقدير بعمل آمد و با اقامه نماز و صرف ناهار و ثبت عكس يادگاري مراسم پايان يافت.بازگشت                   
 

شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

نشانی کارخانه : فارس - شیراز - کیلومتر 6 جاده سد درودزن - کد پستی : 31736-73491

تلفن: 9-32330091-071 ، فکس: 32355006-071   صندوق پستی : 415

.:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

DOURAN Portal V4.6.0.0

V4.6.0.0