جمعه, 29 دی 1396
  • EN
    /  6
عنوان : برگزاری جشن تكلیف فرزندان كاركنان پتروشیمی شیراز
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۵/۱۲ 
ساعت : ۱۱:۸:۵۷

امتیاز :  ۱/۰۰ |  مجموع :  ۱

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی شیراز روز پنجشنبه 12 مرداد در دهه ی کرامت جشن تکلیف فرزندان، آن ثمره های زندگی در محیطی معنوی و شاد و با حضور مدیریت ، روحانیت و اولیاء برگزار گردید.   

در مسیر زندگی لحظاتی وجود دارد که احتمال تکرار آن کم است و یا ا صلا نیست.  یکی از آن لحظات ناب و سرنوشت ساز هنگامی شکل می گیرد که فرزندمان به سن تکلیف می رسند، از یک طرف خوشحالی و هیجان مثبت برای او که حالا آرام، آرام دارد دنیای کودکی خود را پشت سر می گذارد و باید زندگی جدیدی را آغاز کند و از طرف ديگر در این فضای جدید خداوند او را قابل و شایسته دانسته و برای واگذاری مسئولیتی که تا کنون به صورت تکلیف و وظیفه نبوده و برای انجام آن آزادی عمل داشته است، انتخاب کرده است. تکلیف یعنی حضور موثر و انجام مسئولیت اجتماعی ، شرعی و فردی ، مرحله ای که ما را نسبت به وظایف دوران بزرگسالی مان آشنا می کند. سن تکلیف ورود به بندگی خداوند و گردن نهادن به وظایف و مسئولیت اجتماعی است که هر مسلمانی به انجام دادن آن افتخار می کند.   


این جشن پر خاطره با اعطاء لوح یادبود رئيس مجتمع پتروشیمی شیراز و هدیه مناسب به فرزندان، گرامی داشته شد تا فرزندان کارکنان این روز را در خاطرات خود ثبت و ضبط نمایند و بعنوان الگوی جامعه ی اسلامی، مسئولیتهای اجتماعی آتی خود را ذیل احکام تعالی بخش اسلام انجام دهند و فرد مفیدي برای جامعه باشندبراساس این گزارش این جشن که با همت و تلاش مدیریت و کارکنان روابط عمومی، خدمات اداری، مجموعه فرهنگی هنری شهدای پتروشیمی شیراز برگزار گردید با اقامه نماز جماعت ظهر و عصر و صرف ناهار با اعضاء خانواده به پایان رسید.


بازگشت                   
 

شرکت سهامی پتروشیمی شیراز

نشانی کارخانه : فارس - شیراز - مرودشت - کیلومتر 5 جاده سد درودزن - کد پستی : 73481-97515

تلفن : 071-32330091-9     فکس : 071-32355006     صندوق پستی : 415

.:کلیه حقوق اطلاعات و مطالب این سایت محفوظ و متعلق به شرکت سهامي( عام) پتروشیمی شیراز است :.

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0